آموزش جامع ترین دوره صادرات واردات

«با سلام به سامانه مشاوره رایگان دوره ی صادرات واردات خوش آمدید.»

“جهت ثبت نام و دریافت مشاوره رایگان درباره ی دوره صادرات واردات فرم زیر را پر کنید”

 

 

چرا صادرات و واردات پرطرفدارترین مهارت امروزه شده ؟

امروزه ، با قیمت بالای دلار و سایر ارزها همه به دنبال کسب درآمد دلاری هستند.

شاید در ابتدا فکر کنید که رسیدن به درآمد دلاری فقط از طریق بازارهای ارز دیجیتال ممکن است که به دلیل مشکلات نقل و انتقال و خرید و فروش آنها در کشور ؛ چندان راه راحتی به نظر نمی رسد .

اما باید به شما این خبر خوب را بدهم که در حال حاضر تجارت و ورود به بازار بازرگانی بین الملل یکی از راه های قانونی و تضمین شده برای کسب درآمد دلاری است ؛ اما شاید برای شما سوال باشد که ؛

چطور میتوان وارد این بازار شد ؟ یا آیا شما هم شرایط ورود به این بازار را دارید ؟ قوانین تجارت به چه صورت است ؟ و از کجا باید شروع کنید ؟

 

پاسخ همه این سوالات را ما به شما می دهیم

برای ورود به بازار بین الملل شما احتیاج به سرمایه زیاد یا حتی داشتن شرکت و کسب و کار خاصی ندارید . همه افراد با توجه به میزان سرمایه گذاری خود میتوانند کالا مناسب خود را انتخاب کنند تا بتوانند با صادر یا وارد کردن آن تجارت خود را شروع کنند ؛ اما پیدا کردن و شناسایی کالای مناسب برای شما قدم اول و مهمترین و دشوارترین گام هست که در ادامه راه حل آن را به شما معرفی میکنیم .

حال اگر شما جز آن دسته از افرادی باشید که بخواهید با سرمایه صفر وارد بازار بازرگانی بین الملل بشوید ؛ بازهم برای شما مسیر مناسبی وجود دارد .

امروزه شرکت ها و کسب و کارها به دلیل درآمد بالای دلاری بازار بین الملل ، همگی تمایل به ورود به این بازار را دارند که در این میان نیاز به کارشناسان بازرگانی روز به روز افزایش پیدا کرده است . از طرفی شرکت های خارجی نیز برای ورود به بازار ایران نیاز به کارشناسان داخلی دارند که تسلط کافی بر بازار هدف خود پیدا کنند ؛ پس شما میتوانید با شرکت های داخلی و خارجی و حتی همزمان همکاری داشته باشید .

اما ما چه کمکی میتوانیم به شما کنیم ؟

 

دانش پژوهان با ۱۸ سال سابقه برگذاری دوره های آموزشی تخصصی در حوزه های متفاوت ، با همکاری برترین اساتید و تاجران آشنا و مسلط بر بازار بازرگانی بین الملل و قوانین روز تجارت ؛ مهارت ” صادرات و واردات ” را از صفر تا صد ، هرآنچه که شما احتیاج دارید، برای شناسایی بازار هدفتان و یا شناسایی کالای مناسب خود ؛ به شما آموزش میدهد تا بتوانید چه بصورت همکاری با شرکت های داخلی و خارجی و چه برای خود تجارت را آغاز کنید.

“برای ثبت نام و دریافت مشاوره ی رایگان فرم زیر رو پر کنید”

    نام و نام خانوادگی

    شماره موبایل

    مشاوران ما در ۲۴ ساعته آینده با شما تماس خواهند گرفت