مکالمه زبان آسان تر از همیشه

«با سلام به سامانه مشاوره رایگان تقویت مکالمه زبان انگلیسی خوش آمدید.»

جهت مشاوره رایگان برای یادگیری زبان ، فرم زیر را پر کنید. ⇓ ⇓ ⇓

 

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

 

حتما از خواندن ، نوشتن و حفظ کردن کتاب های زبان ، آن هم بدون نتیجه ، بیزارید و از چند سال مطالعه زبان بدون نتیجه خسته شده اید و نتوانسته اید نتیجه کاربردی کسب کنید.

تابحال فکر کرده اید که چرا در به کار گیری زبان اینقدر استرس دارید و اعتماد به نفس تان افت می کند؟ و چرا فیلم ها و آهنگ های خارجی را خوب متوجه نمی شوید؟

شاید تابحال در کلاس های زبان شرکت کرده باشید و با سخت گیری های بیش از حد ، آزمون های میان ترم و پایان ترم  ، خواندن گرامرهای پیچیده ای که نمی توانید به خوبی از آن ها استفاده کنید ، تکالیف بیش از حدی که باید انجام دهید و استرسی که برای پاسخگویی به استاد داشته اید ، نتوانسته اید مسیر پیشرفت درستی در زبان پیدا کنید و کاملا ناامید شده باشید!

شاید هم شاغل باشید و نتوانید آموزش زبان را در ساعات معین و در کلاس های حضوری زبان پیگیری کنید و از طرفی فهمیده اید مطالعه زبان ، استمرار و کوشش زیادی می طلبد در حالی که هدف های زیادی برای زندگی تان دارید. پس چه باید کرد؟

 

آشنایی با متد EFL یا English Fast Learning :

 

متد EFL متدی کاملا کاربردی است که تمرکز آن بر مکالمه زبان انگلیسی می باشد. در این متد تمام مهارت ها به صورت کاربردی بدون نیاز به کتاب و تنها در عرض چند ماه آموزش داده می شود و به واسطه تکنیک های کاربردی این متد ، زبان آموز می تواند با کمترین میزان استرس و بیشترین میزان اعتماد به نفس ، انگلیسی صحبت کرده ، بنویسد ، گوش کند و بخواند.

در این متد شما به ذهن انگلیسی دست پیدا می کنید. به این معنا که در هر سطحی از زبان ، می توانید در چند ماه ذهن ناخودآگاه خودتان را به انگلیسی تبدیل کرده و انگلیسی فکر کنید.

در متد EFL شما با گذراندن نهایتا ۱۰ ماه می توانید به مهارت بالایی در زبان انگلیسی دست پیدا کنید و این کار با یادگیری عادت های درست بدست خواهد آمد. ضمیر ناخودآگاه شما به یادگیری ۴۰۰ جمله پرتکرار روزانه دست پیدا خواهد کرد که این امر می تواند مهارت های عادت محور شما مثل writing ، listening و  speaking شما را تا حد زیادی بهبود دهد.

در طول روز نزدیک به چهل هزار جمله در ذهن شما مبادله می شود که تنها کافیست یک درصد از این جملات یعنی ۴۰۰ جمله را به زبان انگلیسی تمرین کنید.

 

ویژگی های دوره زبان مقدماتی EFL چیست؟

 

  حذف سیستم حفظ کردن و نوشتن با کتاب است و وجود کتاب در پکیج برای یادآوری و مرور خواهد بود.

  ذهن انگلیسی داشتن را تمرین می کنید زیرا به میزان زیادی از رفتارهای ما از ذهن ناخودآگاه نشات می گیرند و در این روش این بخش از ذهن را فعال می کنیم تا بتوانید انگلیسی فکر کنید.

   با ساختن جملات خلاقانه و ایده پردازی های این متد ، هم تفریح می کنید و هم زبان می آموزید.

  اشتباهات رایج  در زبان دستوری و گرامری را با تمرین مکالمات انگلیسی در عمل ، به فراموشی می سپارید.

 

این دوره مناسب چه کسانی است؟

 

  • زبان آموزان مبتدی
  • زبان آموزان متوسطه و حرفه ای که توانایی مکالمه یا فکر کردن به زبان انگلیسی را ندارند
  • افرادی که آموزش با تفریح و سرگرمی را ترجیح می دهند
  • افرادی که به دنبال کسی نمره آزمون آیلتس و تافل بالا در کوتاه ترین زمان هستند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و درخواست مشاوره رایگان (تلفنی) فرم زیر را پر کنید. ⇓ ⇓ ⇓

 

خطا: فرم تماس پیدا نشد.